Kiralama Şartları
 

GOPİS'den filo kiraladığınızda, araçların bakım ve onarım giderleri zaman ve para kaybına neden olmaz. Alım, satım, bakım ve işletme giderlerinden tasarruf etmiş olursunuz.

Araç Kiralama Bilgileri

 
Kiralama Yaşı

Sürücülerin en az 21 yaşını doldurmuş olması gerekir.

Sürücü Belgesi

Sürücülerin en az 2 yıl geçerli ehliyet sahibi olması zorunludur. Kullanıcı kiraladığı araç türüne uygun ehliyet grubuna sahip olmalıdır. Bu konudaki her türlü yasal sorumluluk kullanıcıya aittir.

Kiralama Süresi

En fazla 12 aydır.

Fiyatlara Dahil Olan Ve Olmayan Konular

Fiyatlara, araçların sınırsız kilometrede kullanım hakkı, teknik bakım giderleri, Kasko ve Hırsızlık Sigortası dahildir. %18 Katma Değer Vergisi DAHİL DEĞİLDİR.

İlave Sürücüler

Araç, sözleşmede yer alması kaydıyla, 2. sürücü tarafından kullanılabilir. Ek bir ücret söz konusu değildir. Kiralanan aracı, sözleşmede isimleri yazılı kiracı ve eğer belirtilmiş ise 2. sürücünün dışında kimse kullanamaz.

Sigortalar

GOPİS, gerek kanunların gerektirdiği şekilde ve gerekse müşterilerin tercihleri doğrultusunda sigortalama işlemlerini yapar. Bu nedenle; kanun gereği zorunlu sigorta kapsamında olan Trafik Sigortası, güven ve emniyet sağlamaya yönelik hazırlanan Hasar Sorumluluk (Kasko) ve Ferdi Kaza Sigortaları GOPİS tarafından yaptırılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Sigorta Bilgileri sayfamıza bakabilirsiniz.

Ödeme şekilleri

Nakit , havale veya GOPİS tarafından kabul edilen bir kredi kartıyla ödeme yapılabilir.
Uzun dönem tüm kiralamalarda araç bedeli kadar teminat senedi ve kira toplam bedeli kadar banka temliki istenecektir.

Trafik Cezaları

Trafik yasalarına uyulmamasından doğacak her türlü sorumluluk ve maddi ceza kiracıya aittir. Araçların herhangi bir nedenle resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman, sözleşme süresi içerisinde kabul edilir.

Kaza Veya Çalınma Durumu

Her hangi kaza veya aracın çalınması durumunda, aracın yeri değiştirilmeden en yakın polis veya jandarma karakoluna başvurularak kaza,hırsızlık ve alkol tespiti raporları alınmalıdır. Aksi halde satın alınan tüm sigortalar geçersiz sayılarak meydana gelen her türlü zarar, 3'cü şahıslara verilen maddi ve manevi kayıpları da içermek üzere kiracıdan tahsil edilir. Aracın arızalanması veya herhangi bir nedenle desteğe ihtiyaç duyulması durumunda, ofis telefonlarından yardım temin edilebilir.