Günlük Kiralama

ARAÇ FİYAT LİSTESİ
 
MARKA MODEL ARAÇ TİPİ GÜNLÜK HAFTALIK AYLIK
   
OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 2012 Otomatik 200 TL 170 TL 120 TL
CHEVROLET CRUZE 2.0 DİZEL 2012 Otomatik 175 TL 150 TL 110 TL
VW PASSAT 1.4 TSI 2012 Otomatik 175 TL 150 TL 110 TL
           
CHEVROLET CRUZE 1.6 BENZİN 2011 Otomatik 100 TL 80 TL 65 TL
CHEVROLET CRUZE 1.6 BENZİN 2011 Manuel 90 TL 75 TL 60 TL
OPEL ASTRA 1.3 EASY HB DİZEL 2012 Otomatik 120 TL 100 TL 80 TL
OPEL ASTRA 1.3 EASY HB DİZEL 2012 Manuel 110 TL 90 TL 70 TL
OPEL ASTRA 1.3 EASY NB DİZEL 2012 Manuel 110 TL 90 TL 70 TL
OPEL ASTRA 1.6 EASY HB BENZİN 2011 Otomatik 100 TL 80 TL 65 TL
CHEVROLET AVEO 1.3 NB DİZEL 2012 Manuel 80 TL 70 TL 60 TL
 
ARAÇ FİYATLARIMIZDA KDV HARİÇTİR.KDV ORANI %18 DİR.
  • 18 Ağustos 2010 Tarihinden itibaren geçerlidir.
  • Fiyatlar Türk Lirası para birimindedir.
  • Fiyatlara Katma Değer Vergisi dahil değildir
  • Bebe Koltuğu günlük 10.-TL + KDV dir.
  • Teslim etmeve alma şehir içi 20.-TL şehir dışı km başına 0,75-TL dir.
  • Özel Şoför ücreti günlük 75.-TL+ KDV dir.
  • Transfer ücretlerini lütfen ofislerimizden sorunuz.

GÜNLÜK KİRALAMA ŞARTLARI
 
SÜRÜCÜ BELGESİ VE KİRALAMA YAŞI SINIRLAMALARI
En AZ 1 yıl Türkiye de geçerli sürücü belgesine sahip 21 yaşındaki kişiler SS, S, S1 grubu araçları ;  M, M1, L ve L1 grubu araçları ise  en AZ 2 yıllık Türkiye de geçerli Sürücü belgesine sahip 23 yaşındaki kişiler kiralayabilirler. T,GL ve GL1  grupları içinse 3 yıllık Türkiye de geçerli sürücü belgesine sahip ve 25 yaşında olma   koşulları aranır.

KİRALAMA SÜRESİ
En az kiralama süresi 24 saatir.

FİYATLARA DAHİL OLAN VE OLMAYAN HUSUSLAR
Fiyatlara araçların sınırsız kilometrede kullanım hakkı, yağlama ve teknik bakım giderleri dahildir. Akaryakıt, Hasar Sorumluluk Sigortası (Kasko), Hırsızlık Sigortası, Ferdi Kaza Sigortası, Tek-Yön Ücreti, Teslim Etme/Teslim Alma Ücreti, Bebek Koltuğu Ücreti ile %18 Katma Değer Vergisi ayrıca hesaplanır. Araçlar müşteriye teslim edilirken depodaki benzin miktarı sözleşmede işaretlenir. Eksik depo benzin ile iade edilen araçlarda, yakıt farkı, hizmet ücreti ile birlikte alınır.

TEK-YÖNLÜ KİRALAMALAR
Bir gün süreli kiralamalarda ve aracın başka bir şehirde iadesi durumunda Tek-Yön Ücreti kiralama süresine bakılmaksızın uygulanır.

İLAVE SÜRÜCÜLER
Aracın, kiralayan şahıs dışındaki kişi/kişilerce kullanılabilmesi ; ilave sürücü/sürücülere ait Sürücü Belgesi bilgilerinin, Kira Sözleşmesinin üzerinde gösterilmesi ile mümkündür. Aksi durumun belirlenmesi ve/veya her hangi kaza durumunda tüm sigortalar geçersiz sayılarak gerek kiralayan ve gerekse aracı kullanan kişi/kişiler ayrı, ayrı ve müştereken sorumlu tutulurlar. Fiyat ve ayrıntılı bilgi için ofislerinimizi arayınız.

TESLİM ETME VE TESLİM ALMA
Gopis ofislerinin bulunduğu şehir ve beldelerde, belediye sınırları içerisinde olması koşulu ile, araçların müşteriye teslimi ve müşterinden teslim alınması ücretsizdir. Ancak Gopis ofisinin bulunmadığı şehir ve yörelerde yapılacak teslim etme ve teslim alma hizmetlerinde km başına 0,75.-TL  ücret uygulanır.

TESLİM GECİKMELERİ
Araçların geriye tesliminde 2 saate kadar olan geçikmelerde, her saat için , sözleşmeye uygulanan kira fiyatının 1/3'ü , 2 saati aşan geçikmelerde 1 günlük kira fiyatı alınır.

SİGORTALAR
Gopis, müşterilerini gerek kanunların emrettiği şekilde ve gerekse tercihleri doğrultusunda sigortalanmalarını görev sayar. Bu nedenle iki tür sigortayı müşterilerinin hizmetine sunar. Birincisi ; kanun gereği zorunlu sigorta kapsamında olan Trafik Sigortası , diğeri ise müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda güven ve emniyeti sağlamaya yönelik hazırlanan isteğe bağlı sigortalar kapsamındaki Hasar Sorumluluk (kasko), Hırsızlık ve Ferdi Kaza Sigortalarıdır. Ayrıntılı bilgiyi ofisimizden temin edebilirsiniz. Ayrıca kaza raporunda aracı kiralayanın %100 kusurlu olması durumunda aracın serviste yattığı gün kira bedeli olarak kiralayana yansıtılır.

ÖDEME
Kiralamanın toplam tutarı sözleşmenin başlangıcında peşin (Nakit/Kredi Kartı) olarak tahsis edilir. Ayrıca kiralamanın gerçekleşebilmesi için kiralayanın mutlaka Diners Card, American Express ,Visa, Eurocard, Master Card , Access veya bilinen diğer kredi kartlarından birine sahip olması gerekir.

TRAFİK CEZALARI
Trafik yasalarına uyulmamasından doğacak her türlü sorumluluk ve maddi ceza kiracıya aittir. Araçların hangi nedenle olursa olsun resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman, sözleşme süresi içerisinde kabul edilir.

ÖNEMLİ NOTLAR
Aracın; alkollü, uyuşturucu etkisi altında yada yasal hız sınırları dışında kullanılmaması gerekmektedir. Aksi takdirde; aracı kullanan tüm hasardan sorumlu tutulur ve aracın tamirde geçirdigi günlerin kira bedelini ödemekle sorumlu olur. Her hangi kaza veya aracın çalınması durumunda, aracın yeri değiştirilmeden en yakın polis veya jandarma karakoluna başvurularak kaza,hırsızlık ve alkol tespiti raporları alınmalıdır. Aksi halde satın alınan tüm sigortalar geçersiz sayılarak meydana gelen her türlü zarar, 3'cü şahıslara verilen maddi ve manevi kayıpları da içermek üzere kiracıdan tahsil edilir. Aracın arızalanması veya herhangi bir nedenle desteğe ihtiyaç duyulması durumunda, ofis telefonlarından yardım temin edilebilir.